Stylistka

Jako osobista stylistka pomogę Ci znaleźć Twój styl, żeby był zgodny z Twoją osobowością, typem urody i sylwetki, trybem życia i rodzajem pracy. Podpowiem Ci jak rozsądnie kupować ubrania, by zawsze mieć w co się ubrać. Jak niegdyś powiedziała Coco Chanel „Moda przemija styl pozostaje” Usługę swoją poprzedzam rozmową przez telefon, dzięki czemu poznaje Twoje preferencje. W ramach tej usługi otrzymasz link do mojego sklepu internetowego do wyselekcjonowanych dla Ciebie ubrań, gotowych zestawów i wskazówki dopasowywania ubrań do Twojego typu figury. Kompleksowość mojej usługi polega na tym, że pozostaje z Tobą w kontakcie.

Pasja

Ubrania, które wykorzystuję w moich stylizacjach są nie tylko ekstrawaganckie i nietuzinkowe ,ale również stawiam na wygodę. W stylizacjach Atelier Eves w końcu poczujesz jak to jest być wyjątkową i niepowtarzalną!

Atelier Eves powstała z pasji tworzenia interesujących i ciekawych stylizacji modowych.W swoją pracę wkładam całe serce i do każdej kobiety (klientki) podchodzę indywidualnie. Kobiety, które zaczerpnęły mojego doradztwa w stylizacji zawsze wyróżniały się wśród innych kobiet, co jest moim dużym atutem.

Stylizacje na Instagramie