METODY PŁATNOŚCI

Sprawdź dostępne metody płatności i wybierz najlepszą metodę dla siebie. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji dokonywanych za pomocą serwisu www.ateliereves.pl. Nad bezpieczeństwem podawanych danych czuwa certyfikat bezpieczeństwa SSL.

PRZELEW TRADYCYJNY – PRZEDPŁATA

Wykonaj przelew samodzielnie. Metody tej możesz użyć do opłacenia zamówienia, jak również płatności za dodatkowe usługi nie objęte zamówieniem.

 • W przypadku płatności za zamówienie, zostanie ono przetworzone po otrzymaniu płatności. Proszę w tytule płatności podać numer zamówienia. Jeżeli zamówień jest kilka, należy zawsze podać oddzielnie numery dla poszczególnych zamówień.
 • W zależności od banku, księgowanie płatności może potrwać od dwóch do czterech dni roboczych.
 • Zamówione towary pozostają do momentu otrzymania płatności (maksymalnie do siedmiu dni) zarezerwowane dla Ciebie.
 • Jeśli wrócisz jeden lub więcej artykułów, odpowiednia wartość towarów zostanie zwrócona na rachunek bankowy z którego był dokonany przelew lub na wskazane konto bankowe w formularzu zwrotu.

DANE DO PRZELEWU

 • Odbiorca:
  Atelier Eves Ewelina Walczak, Szkolna 13, 98-200 Charłupia Mała
 • Nr konta ING Bank Śląski:
  73 1050 1201 1000 0097 0947 7955
 • Tytuł płatności:
  Numer zamówienia lub imię i nazwisko

POBRANIE - PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE

Zapłać kurierowi gotówką przy odbiorze towaru. Przy wyborze tego sposobu zapłaty, zarówno za koszt przesyłki jak i wartość zamówienia, zapłacą Państwo kurierowi przy odbiorze.

Zamówienie zostanie dostarczone pod podany adres i pobrana zostanie całkowita należna kwota za zamówienie.

W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod wskazanym adresem, pozostawi awizo do odbioru przesyłki w najbliższym Punkcie Obsługi Klienta.

Kurier wcześniej jednak spróbuje kilkukrotnie doręczyć przesyłkę.

SZYBKIE PRZELEWY I PŁATNOŚCI KARTĄ

Płatność za pośrednictwem serwisu płatności internetowych Przelewy24.pl. Serwis umożliwia realizację płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu internetowego. Decydując się na tę opcję płatności, automatycznie zostaniesz przekierowany do systemu Przelewy24.pl.

Realizując płatność za pomocą przelewu internetowego, po wybraniu swojego banku, należy zalogować się za pomocą danych dostępowych do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność.

Za pomocą Przelewy24 możesz też zrealizować płatność przy użyciu karty kredytowej w systemie VISA jak i MASTER CARD.

W celu dokonania płatności przy użyciu karty kredytowej należy podać wymagane informacje o karcie oraz posiadaczu karty oraz autoryzować transakcję kodem CVV lub CVC.