DOSTAWA

Z powodu ograniczeń przewozowych, nie jesteśmy w stanie wysyłać zamówień do skrytek pocztowych. Zaleca się zapewnienie odpowiedniego adresu wysyłkowego, gdzie możemy uzyskać podpis odbiorcy przy odbiorze przesyłki.

CZAS WYSYŁKI

Czasy dostawy są zależnie od typu produktu i jego dostępności na magazynie oraz w zależności od miejsca przeznaczenia wysyłki. Czas dostawy liczony jest od momentu wysyłki zamówienia, a nie od daty jego złożenia.
  • PRODUKTY DOSTĘPNE W MAGAZYNIE - wysyłamy w ciągu 24h (dni robocze) od momentu zaksięgowania wpłaty.
  • PRODUKTY NA ZAMÓWIENIE - wysyłamy w ciągu 21-35 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty.

Chcesz poznać przybliżony czas realizacji?

KOSZT DOSTAWY

Zamówienia wysyłane są za pośrednictwem międzynarodowej firmy kurierskiej DPD oraz GLS. Dokładamy wszelkich starań, aby realizacja złożonego zamówienia przebiegła sprawnie, a zakupiony produkt został jak najszybciej dostarczony.
  • 16,00 zł - przesyłka kurierska
  • 21,00 zł - przesyłka pobraniowa

Standardowo przesyłki wysyłane są kurierem DPD oraz GLS. Przesyłki są ubezpieczane przez Atelier Eves w czasie transportu do kwoty 1000,00 zł. Ubezpieczenie trwa dopóki przesyłka nie zostanie dostarczona, dlatego przy odbiorze przesyłki wymagany jest podpis osoby odbierającej. Odpowiedzialność ubezpieczeniowa kończy się w momencie gdy dostarczany towar jest przekazywany odbiorcy.

Gdy zamówienie zostanie wysłane, wyślemy Ci wiadomość z potwierdzeniem zawierającym numer przesyłki, dzięki któremu będzie można na stronie firmy kurierskiej śledzić etap dostawy.